FSK 194.Dönem Temel Fotoğraf Eğitimi Sergisi

22.02.20111

Eğitmenimiz Adnan Ataç ve Asistanımız Şermin Beşir ile birlikte keyifli bir temel eğitim dönemi geçirdik. Her eğitim programında bir gezi planlanmasına rağmen biz her hafta sonu fotoğraf gezileri yaptık. FSK de çalışan Hülya Hanım : ” Adnan Ataç grubu her derste yerli malı kutluyor” dedi. Çünkü derslerimiz bol yiyecekli ve espirili geçti.
Bugün sergimizi açtık ve FSK’ de düzenlenen samimi bir törenle sertifikalarımızı aldık. Hepimiz yoğun duygular içinde çok heyacanlı ve mutluyduk.
Adnan Bey kurs süresince bize fotoğrafı daha çok sevdirdi, verdiği felsefeyle ufuklarımızı açtı. Arkadaşlar “Kullandığınız makinenin modeli ve fiyatı önemli değil, iyi kullanmak önemli”
“Photoshop öğrenmemiz lazım yoksa sadece çeken oluruz, fotoğrafı sunmamız da lazım.”
“İyi görmek önemli, anı yakalamak, zoru yakalamak, mesajın güçlü olması lazım” gibi önemli mesajları sürekli tekrarladı bizlere.

Güzel bir arkadaşlık ortamımızın oluştuğu FSK ye geldiğim için çok mutluyum, iyi ki gelmişim diyorum. Bundan sonra farklı bakmak ve görmek dileğiyle bütün arkadaşlarıma bol kareli günler temenni ediyorum.

Sergimize ikişer fotoğraftan hocamız ve Şermin Hanım dahil olmak üzere 21 kişi ve 42 fotoğrafla katıldık.

Adnan Ataç, Ali Rıza Altınok, Başak Akyüz, Eray Bilen, Erdoğan Özgür, Fatma Gökmen, Gökmen Memiş, Gülseren Kazandere, Günay Budak, Hanife Erkan, İbrahim Saraçoğlu, Nahit Gündoğdu, Mahperi Aydoğan, Mesut Arslanbek, Özge Varkal, Sabiha Sungur, Sinan Öztürk, Sinem Sungur, Şermin Beşir, Taşkın Yücel ve Yasin Ulu

About fatmagokmen

''Her gün bir yerden göçmek ne iyi Her gün bir yere konmak ne güzel Bulanmadan, donmadan akmak ne hoş Dünle beraber gitti cancağzım. Ne kadar söz varsa düne ait Şimdi yeni şeyler söylemek lazım.'' Mevlana